216 Butik Plus’ın yüzde 60’ı satıldı

216 Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirdiği ve teslimlerin 2016 yılı içerisinde yapılacak olan 216 Butik Plus projesinin yüzde 60’ı satıldı.

216 Butik Plus projesi konumu, nitelikli yapısı ve vadettiği primle konut alıcısının ilgi odağı oldu. Böylelikle konutların yüzde 60’ı da satıldı.

216 Butik Plus projesinde kolay ulaşım

216 Butik Plus projesi Üsküdar-Çekmeköy Metrosu’na 2 dakika, üçüncü köprü bağlantı yolu ve yapımı başlamış olan Karadeniz bağlantı yoluna 3’er dakika uzaklıkta yer alıyor.

Özyeğin Üniversitesi’ne 5 dakika uzaklıkta konumlanan 216 Butik Plus’tan Boğaziçi Köprüsü’ne, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakikada ulaşılabiliyor. Projenin birçok yere yakın olduğunu belirten Dündar, konut alanların trafiğe takılmadan istediği yere kolay ulaşabileceğine dikkat çekiyor.

2 blokta toplam 123 daireden meydana gelen 216 Butik Plus, projeden ev alan ve yaşayanların konforu ön planda tutularak inşa ediliyor.

216 Butik Plus fiyatları ne kadar, ne zaman teslim edilecek?

216 Butik Plus projesinde satılık daire fiyatları 266 bin liradan başlıyor. 216 Butik Plus projesinde daire teslimlerinin ise yaz döneminde gerçekleşeceği bekleniyor.

216 Butik Plus projesinde, misafirlerin resepsiyonda karşılanacağı, temizlik hizmetiyle dairelerin uygun fiyata istendiği an temizleneceği proje yetkilileri tarafından belirtiliyor. Yaz-kış kullanılabilen yüzme havuzu, fitness ve spor alanlarıyla donatılan 216 Butik Plus projesinde ihtiyaca uygun 1.400 metrekare market, kafe, eczane, pastane, kuru temizleme ve bay-bayan kuaför salonları da bulunuyor.

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Yaptığımız projelere yoğun ilgi olması ve kısa sürede yarıdan fazlasının satılmasının nedeni nitelikli projeler üretmemizden kaynaklanıyor. Biz her projemizi bizzat kendimiz yaşayacakmış gibi tasarlıyor ve her bireyin aldığı evin içinde ve dışında nasıl en rahat edeceğine odaklanıyoruz. Bu da doğru proje üretmemizi sağlıyor. İhtiyaca uygun üretilen projelerde de satış sorunu yaşanmıyor” diye konuştu.

Ticari üniteler aidatı düşürecek

Bilent Dündar, tüm bu konforu uygun bir aidatla sağlayacaklarını söyledi. Projede bulunan ticari alanların bazılarını kiralayacaklarına dikkat çeken Dündar, “Site giderlerinin önemli bir kısmı söz konusu ticari alanların kiraya verilmesiyle karşılanacak. Böylece hem projede oturan konut sahibi kaliteli hizmeti uygun fiyata satın alacak, hem de konutunu kiraya veren makul bir aidat alındığı için evini rahat kiraya verebilecek. Evin değer artışı ile birlikte alıcılar çifte kazanç sağlayacak” bilgisini verdi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın